Pierwsza porażka u siebie

Niestety GKP przegrywa z mocną drużyną z Lubiechni i ponosi pierwszą porażkę na własnym boisku w tej rundzie jesiennej. Mecz lepiej nie mógł się ułożyć, bo już w 5 minucie po dobrym podaniu od R. Woszczyło i pięknym uderzeniu Patryka Batury GKP prowadzi 1 do 0 i do 30 minuty kontrolowaliśmy przebieg gry. 33 minuta rzut rożny  dla gości, zamieszanie w polu karnym naszej drużyny, no i drużyna z Lubiechni strzela gola. 36 minuta kolejny rzut rożny (stały fragment gry słaba strona GKP) i przegrywamy 1 do 2 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie to wyrównana gra, lecz końcówka należała do naszej drużyny, ale niestety nie udało nam się zremisować.

Przed rozpoczęciem spotkania nasz kapitan Sebastian Sawoch odebrał puchar dla najlepszego kapitana za sezon 2015/2016 GRATULACJE :)