Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "FRAGARIA CUP 2016" Wakacje 2016

W rozpoczynające się tegoroczne wakacje część naszej drużyny młodzieżowej wybrała się na swój pierwszy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "FRAGARIA CUP 2016" odbywający się w malowniczej miejscowości Presov w Słowacji. Nasza drużyna młodzieżowa wystąpiła w najstarszej kategorii wiekowej U15, gdzie rywalizowała z drużynami z Białorusi, Rosji, Słowacji, Słowenii i Chorwacji. W terminarzu rozrywek przewidziane były dwa mecze w ciągu jednego dnia. Pierwszy z godzinach porannych natomiast drugi popołudniu lub wieczorami, co wymagało od wszystkich uczestników dobrego przygotowania fizycznego i psychicznego biorąc pod uwagę, że długość jednego spotkania wynosiła 80min wzmożonego wysiłku. Po 3 dniach intensywnej walki naszych podopiecznych, ostatecznie kończymy na 7 miejscu w grupie B co dało nam szansę na zajęcia 14-15 miejsca w ogólnym rozrachunku. Po 5 dniach ciężkich zmagań kończymy turniej w drugiej części tabeli na miejscach 14-15. Co jest przyzwoitym wynikiem dla naszej młodzieży. Nie jechaliśmy tam po zwycięstwo, a po nowe doświadczenia, obserwacje tak by po tym turnieju poznać kulturę kraju Słowacji by poznać system gry i metodę szkolenia zespołów z sąsiednich krajów. Zarówno dla zawodników jak i dla sztabu szkoleniowego była to wielka lekcja, z której wszyscy mogli przywieź do domu cały bagaż nowych doświadczeń. Pozostało wykorzystać nabyte doświadczenia w treningu i starać się być coraz lepszym. Jeszcze raz Gratulujemy naszej młodzieży i życzymy POWODZENIA! I Presov miejmy nadzieje Do zobaczenia za rok, wrócimy silniejsi! :)                         Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z turnieju, które znajdują się w zakładce Galeria - zdjęcia z turnieju Piłki Nożnej "FRAGARIA CUP 2016"

Cały ten pobyt był finansowany przez Urząd Gminy Pszczew oraz rodziców tych dzieci, którzy  uczestniczyli w tym turnieju. W imieniu całego Zarządu GKP Pszczew serdecznie dziękujemy :)